Airbnb’de akıllı kilit kodu dönemi başlıyor

Bu yılın sonlarından itibaren şimdilik yalnızca ABD ve Kanada’da olmaka üzere, yalnızca davetle katılılabilen Erken Erişim programına dahil olan Airbnb ev sahipleri, uyumlu akıllı kilitleri Airbnb hesaplarına bağlayabilecek ve her rezervasyon için otomatik olarak benzersiz bir kod oluşturabilecek. Kod, misafirin giriş zamanında etkinleştirilecek ve çıkış sırasında devre dışı bırakılacak.

Misafirler akıllı kilit kodlarını Airbnb uygulamasında görebilecekler. Airbnb başlangıçta Schlage, August ve Yale’in bazı modellerini destekleyecek.

Airbnb, kış güncellemesinin bir parçası olarak bir dizi başka değişiklik daha yapıyor. Platformda en sevilen 2 milyon evden oluşan bir koleksiyona erişebileceksiniz. Bu Favori Misafirlerin tümü, değer, giriş süreci, temizlik, kayıt doğruluğu, ev sahibi iletişimi ve konum gibi konularda yüksek puanlarla 4,9’un üzerinde ortalama puana sahip. Favori Misafirlerin Ev Sahiplerinin tümü, güçlü bir güvenilirlik geçmişine sahip olacak ve listelerin neredeyse üçte ikisi Süper Ev Sahiplerinden geliyor.

Airbnb’de akıllı kilit kodu dönemi başlıyor

Airbnb geçen yıldan bu yana fiyatlandırmasını da daha şeffaf hale getiriyor. Bu amaçla hizmet ücretleri artık ev sahiplerinin belirlediği fiyatlara dahil edilecek. Airbnb’ye göre bu, ev sahiplerine misafirlerin genel olarak ne kadar ödediği konusunda daha iyi bir fikir verecek. Ev sahiplerinin fiyatlarını takvim aracılığıyla benzer kayıtlarla karşılaştırması da daha kolay olacak.

Ev sahipleri yapay zeka destekli fotoğraf turu gibi diğer yeni kayıt araçlarına erişebilecek. Airbnb, yapay zeka motorunun fotoğrafları tanıyabildiğini ve konukların mülklerin düzenini daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için bunları 19 odaya atayabildiğini söylüyor. Ev sahipleri fotoğraf turunu istedikleri zaman düzenleyebilecek ve her odadaki olanakların yerini belirleyebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x